Płotki

Płotek standard

Unikatowe rozwiązanie konstrukcyjne, nie ograniczające ekspozycji do jednej konfiguracji. Za pomocą dokładanych elementów, dajemy Państwu możliwość fakultywnego rozszerzenia konstrukcji podstawowej o pożądaną ilość segmentów, które można ustawiać pod dowolnym kątem.

Stelaż płotka wykonany jest z wysokiej klasy aluminium szczotkowanego, ekspozycja reklamy dostępna jest w 2 wariantach materiałowych: banneru tekstylnego wykonanego na poliestrze 220 g i klasycznego banneru winylowego tzw. Frontlight-u. Prostota konstrukcji sprawia, że płotki każdorazowo można składać i rozkładać wedle zapotrzebowania ekspozycji, co niewątpliwie jest rozwiązaniem ergonomicznym w transporcie i przechowywaniu.

Płotek class

Klasyczna konstrukcja rozkładana w kształt litery A, dostępna w 2 wielkościach
250 x 100 i 300 x 125 (cm). Płotki w tej wersji podobnie jak systemy Standard mają możliwość wydruku poszycia w 2 wariantach materiałowych (poliester/baner). W opcji dodatkowej istnieje możliwość zadruku drugiego poszycia, na tył płotka.

Płotek sandwich

Potocznie zwany „kanapką” jest lekką, błyskawiczną w montażu i najbardziej popularną konstrukcją przeznaczoną pod ekspozycje w różnych miejscach. Swój specyficzny kształt zawdzięcza włóknie szklanemu, na które naszyte jest poliestrowe poszycie płotka. Produkt ten dostępny jest w 3 rozmiarach: 142 x 70, 172 x 85 i 202 x 100 (cm). Z uwagi na swoją lekkość sprzedawany jest w zestawie z kolcami przeznaczonymi do wbicia w ziemię, na wypadek ekspozycji zewnętrznych.