Namioty

Namioty ekspresowe

W dążeniu do doskonałości na przestrzeni lat, mieliśmy już styczność ze wszystkimi możliwymi konstrukcjami namiotów ekspresowych. Chcąc wyeliminować wszystkie wady wprowadziliśmy do asortymentu, najwyższej jakości stelaże renomowanej, światowej marki VITABRI. Systemy te znane są ze swojej niezawodności dzięki szeregu wzmocnień, odpowiednim profilom oraz użytego materiału. Mimo swojej rozbudowanej konstrukcji namioty te nadal cechują się prostotą montażu i ergonomią w transporcie. Poszycia które Państwu proponujemy wykonane są z wodoodpornej, certyfikowanej niemieckiej dzianiny o gramaturze 220 g. i podlegają pełnemu zadrukowi w pełnej kolorystyce CMYK.

Rozmiary

W podstawowej ofercie proponujemy Państwu 4 formaty, cieszące się największą popularnością.

Są to namioty: 2×2, 3×3, 3×4,5, 3×6. Dzięki unikatowej konstrukcji, bez względu na rozmiar, namioty rozkłada się w taki sam łatwy i wygodny sposób. Podstawowy zestaw powinien zawierać: Stelaż, dach + obciążniki z odciągami.

Konfiguracje

Możliwość regulacji stelaży, oraz opcje dodatkowe które możemy Państwu zaproponować nie ograniczają ekspozycji namiotów tylko do 1 szt. Konstrukcje można łączyć ze sobą za pomocą specjalnie zaprojektowanych rynien, układ ścian jest całkowicie dowolny włącznie z możliwością zamontowania tzw. „półścian”. Specjalnie na zamówienie jesteśmy wstanie wykonać w poszyciach wejścia i okna.

Serwis

Stelaże namiotów nie są jednorazowymi konstrukcjami. Na wypadek uszkodzeń mechanicznych zaproponować możemy Państwu kompleksowy serwis całego namiotu.