Maszty Stacjonarne

Maszty stacjonarne

Maszty stacjonarne naszej produkcji są idealnym dopełnieniem oferty linii produktowej Motoreakcja. Jako konstrukcje stacjonarne, systemy te prezentują się okazale podnosząc prestiż marki na nich reklamowanej. W naszej ofercie znajdą Państwo 2 warianty materiałowe z jakich wykonujemy maszty.

Maszty aluminiowe, w zależności od wysokości składają się z dwóch, trzech lub czterech rur aluminiowych, łączonych na wcisk poprzez tuleje i pierścienie aluminiowe. Maszty z włókna szklanego wykonane są z jednego elementu (tuby) zwężającego się ku górze. Systemy mocowane są w fundamencie betonowym na zawiasie montażowym. Mocowanie na zawiasie ułatwia montaż i umożliwia położenie masztu np. przy wykonaniu konserwacji. System śrub umożliwia dokładną regulację ustawienia w pionie.

Dostępne wysokości masztów: 6,7,8,9,10,11,12 (metrów).

Dopełnieniem oferty jest podział masztów ze względu na ich funkcjonalność i typ ekspozycji, rozgraniczenie to cechuje się doborem odpowiednich akcesoriów do konstrukcji podstawowej masztu.

Maszt typu baner

Maszt posiada poziome ramię obrotowe zamontowane na stałe, które utrzymuje flagę zawsze w pełnej ekspozycji, nawet przy bezwietrznej pogodzie. Zdejmowanie i zakładanie flagi wymaga położenia masztu.

Zestaw zawiera: maszt, kopułka szara płaska, obrotowa głowica, wysięgnik (baner), obciążnik, obejmy (ilość zależna od wielkości flagi), kotwa montażowa.

Maszt z zamkiem

W tej wersji linka wznosząca flagę prowadzona jest wewnątrz masztu. Knaga zabezpieczona jest zamkiem, co zabezpiecza przed kradzieżą flagi i likwiduje ewentualny hałas uderzania linki o maszt.

Zestaw zawiera: maszt, kopułka szara płaska, obrotowa głowica, linka, krętlik, zamek, obciążnik, obejmy(x3), kotwa montażowa

Maszt z zamkiem i windtrackerem

Maszt z linką wewnętrzną wyposażony w poziome wciągane ramię obrotowe. Zapobiega to owijaniu się flagi wokół masztu, utrzymuje flagę cały czas w pełnej ekspozycji i ułatwia jej wymianę.

Zestaw zawiera: maszt, kopułka szara płaska, głowica obrotowa, linka, krętlik, zamek, wysięgnik (windtracker), obciążnik, obejmy (ilość zależna od wielkości flagi), kotwa montażowa.

Montaż, Serwis i akcesoria

Decydując się na formę reklamy w postaci masztów stacjonarnych, gwarantujemy Państwu kompleksową usługę w zakresie doradztwa, montażu i transportu masztów .

Jako producent masztów udzielamy gwarancji na nasze systemy, oraz świadczymy usługę ich serwisowania. W naszym asortymencie znajdą Państwo wszystkie części zamienne zarówno pod nasze konstrukcje jak i konstrukcje innych producentów.