Flagi Masztowe

Flagi masztowe

Flagi na maszty stacjonarne możemy wykończyć w dowolny sposób. Jedną z najpopularniejszych opraw jest flaga z tunelem u góry oraz taśmą wzmacniającą i karabinkami flagowymi. Flagi wykonujemy w dowolnym formacie oraz dowolnej kolorystyce CMYK. Jeżeli nie posiadasz projektu nasze wyspecjalizowane studio graficzne stworzy go dla Ciebie.

Flaga na materiale poliester 120 g

Poliester 120 g jest jednym z najpopularniejszych materiałów wykorzystywanych do druku flag. Nasze flagi drukujemy na najlepszym materiale flagowym dostępnym na rynku Europejskim. Materiał jest jednolity, gładki a zarazem lekki oraz wytrzymały. Flagi drukujemy techniką cyfrową z przebiciem 90% kolorystyki na drugą stronę dodatkowo flagi wykańczane są wytrzymałymi nićmi poliestrowymi oraz karabinkami lub oczkami banerowymi.

 

Flaga na materiale meshflag

Flagi drukowane na materiale mesh cechuje wysoka przepustowość powietrza, dzięki swojej strukturze siatki oraz cięciu na ostro flagi są mniej podatne na uszkodzenia powstałe na wskutek wiatru. Flagi drukujemy techniką cyfrową w pełnej kolorystyce CMYK z 90% przebiciem kolorystyki na drugą stronę. Materiał meshflag zapewnia najdłuższą żywotność.

Flaga dwustronna z separatorem

Jako jedni z nielicznych proponujemy naszym klientom flagi dwustronne z niezależną grafiką po obu stronach. Flagi dwustronne powstają na skutek zszycia dwóch kawałków materiału poliester 120 g wraz z wszytym w środku ciemnym separatorem blockout, który blokuje światło. Materiały drukowane techniką cyfrową w pełnej kolorystyce CMYK dodatkowo wzmacniane obszyciem z wytrzymałych nici poliestrowych. Nadruk najlepiej sprawdza się w przypadku gdy na projekcie dominują ciemne kolory.

Flaga dwustronna blockout

Dzięki zszyciu dwóch kawałków materiału blockout otrzymujemy druk dwustronny, który nie przebija na drugą stronę flagi. Materiał flagowy blockout idealnie sprawdzi się przy nadruku projektów o dowolnej kolorystyce, który odizoluje projekt znajdujący się na drugiej stronie flagi. Flagi na materiale blockout są mocne i wytrzymałe dodatkowo wzmacniamy je wytrzymałymi nićmi poliestrowymi oraz oprawiamy pod dowolny rodzaj masztów stacjonarnych.